Son İletiler

Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7
51
General Discussion / Dizel Partikül Filtresi ve Katalitik Konvertör - Maslakdpf.com
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 17, 2018, 02:19:52 ÖS »

Dizel Partikül Filtresi ve Katalitik Konvertör ile ilgili sıkıntılarınızı Maslak'ta tanıştığım bir firmada halledebilirsiniz. Ayrıca Oksijen Sensörü Egzoz Gazı Sıcaklık Sensörü DPF sensörü Gibi şikayetleriniz burada giderebilirsiniz. Size uygun fiyat seçenekleriyle. Çekiş performans düşüklüğü siyah beyaz duman atma egzoz dumanı gibi sıkıntılarınız varsa araçta maslaktaki bu servise gitmenizi öneririm. Firma kendi bünyesinde ithalat yapıp parçaları kendisi getiriyor. Emisyon garantisi e veriyor. İptal etme sistemi kapatma gibi durumları hiç önermiyor. Araçların ciddi hasarlara yol açabileceklerini söylüyorlar. Ayrıca il dışında iseniz maslakdpf.com sitesinden parçanızı tedarik edebiliriniz.


https://www.maslakdpf.com/
52
General Discussion / GopSes MEDYA nedir? Ne işe yarar?
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 17, 2018, 01:58:25 ÖS »

GopSes MEDYA nedir? TOKAT Gaziosmanpaşa Üniversitesi


GopSes MEDYA nedir ?

 
GopSes MEDYA, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencileri tarafından oluşturulan Üniversite öğrencilerine ve Tokat yerel halkına yardımcı olmayı hedefleyen öğrenci oluşumudur.

GopSes MEDYA'nın amacı çatı görevi görmektir.

Sokak&Kampüs Röportajları, Güncel Haber Analizleri, Gezi&Tur&Konser Organizasyonları, Sosyal Medya gündem çalışmaları ve benzeri daha bir çok şeye çatı olmayı hedeflemektedir.


Üniversite öğrencileri ve Tokat yerel halkı tarafından benimsenmiş, güvenilir bir platform haline gelmeyi hedefleyen GopSes MEDYA platformunun gelecek Aylar, Yıllar için proje plan tabloları bulunmaktadır. Her zaman aktif kalıp, öğrenci istek ve deneyimlerini en tatmin edici düzeye getirmeyi kendine hedef edinmiştir.

''Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğrencilerinin Sesi'' sloganı ile öğrencilerin sesinin her yere ulaşabileceğini kanıtlamak isteyen GopSes MEDYA ekibi sadece sanal ortamda değil kampüste, Tokat'ın Merkez ve ilçelerinde de etkin olmaya hazır durumda.

 

 
GOPSES NOTBANK

Bütün üniversite öğrencilerinin sınav dönemlerindeki kabusu olan Not Konusu ise GopSes MEDYA tarafından aşılıyor.


Notbank Sistemi kuruldu. Artık bütün üniversite öğrencilerinin cebinde taşıyabileceği tüm fakülte, bölüm, derslerin notları 7/24 Ücretsiz şekilde ceplerinde olacak.

NotBank ile yapıması gereken Fakülte Seçimi > Bölüm Seçimi > Sınıf Seçimi > Ders Seçimi = Tüm notlar karşınızda.

NotBank için TIKLA

 
GOP SÖZLÜK

Gaziosmanpaşa Üniversitesine ait olacak olan Sözlük Sistemini de unutmadık ve üzerinde çalışıyoruz.


Sözlüğe gitmek için TIKLA

 
GOPSES MEDYA FORUM, BLOG, İLAN, NOTBANK, SÖZLÜK hizmetlerini ücretsiz sunmaktadır.

 
Android ve İos uygulamalarımız mağazalarda Mevcuttur.

 
 
GopSes MEDYA || Oğuzcan GÜNDÜZ
Web Sitemiz: https://www.gopses.com/
53
General Discussion / Su Kaçağı Tespiti
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 17, 2018, 01:27:57 ÖS »İstanbul su kaçağı tespiti alanında her zaman en saygın kurumlardan biri olan alfa tesisat özellikle hızlı, uzman personeli ve garantili onarım hizmetleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Bünyesinde bulunan profesyonel kameralı su kaçağı tespiti cihazları ile konutunuzda ve işyerlerinizde tesisatınız da oluşan su kaçağını noktasal tespit eden firmamız özelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Özellikle bu alanda risk altına atmak istemeyen ve güvenilir kurumların yardımlarını almak isteyen herkes istedikleri zaman bizlere ulaşabilirler.

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemli?


Su kaçağı tespiti zamanında yapılmadığı takdirde tesisatınızdan sızan sular evinize ve komşularınıza sirayet ederek ıslanmadan kaynaklı hasara sebep olacaktır. Özellikle ahşap mobilya eşyaların nem ve rutubetten ne kadar etkilendiğini herkes bilmektedir. Bu sebeple su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma için kesinlikle geç kalınmamalıdır. Uzun süreli kaçakların sadece eşyaları değil binaların duvar veya temel gibi hayati noktalarına da zarar vereceği unutulmamalıdır. Ayrıca alt kat komşularınızın elektrik tesisatları tavandan geçtiğinden sızan sular elektrik tesisatında kısa devre yapmasına ve bu sebepten kaynaklı yangın çıkmasına sebep olacağından hayati önem taşımaktadır. Özellikle normalden fazla gelen faturalar veya sürekli oluşan nem veya koku gibi belirtiler kesinlikle dikkate alınmalı ve bu durumların bir yerlerde kaçak olduğunun habercisi olduğu bilinmelidir.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Süreleri Nedir?

Su kaçağı tespiti alfa tesisat uzman personeli ve kameralı su kaçağı tespiticihazları ile normal dairelerde yaklaşık 30-45 dk arasında sürmektedir.  Özellikle konu hakkında deneyimli kişilerin yaptıkları işlemlerde çoğu zaman kesin sonuç bulunmakta ve onarım işlemleri için tahmin edilenden çok daha az zaman kaybedilmektedir. Duvar içinden geçen tesisatlarınızda su kaçaklarının eski yöntem kırarak su kaçağı tespiti uygulaması yapan ustalar evinizde birden fazla nokta kırarak banyonuzu veya su kaçağı olan alanı köstebek yuvasına çevirebilir.eski zamanlarda nasıl tespit edildiğini bilen herkes günümüzde alfa tesisat gibi teknolojiyi kullanan cihazla su kaçağı tespitinde noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptığında şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Bu alanda özellikle kızıl ötesi kameralar veya su sesini algılayabilen cihazlar kullanıldığında tespitler çok kısa zamanda ve kesin olarak yapılabilmektedir.

Su Kaçaklarının Riskleri Nelerdir?

Uzun süreli su kaçağı olan yerlerde özellikle duvarlar ve beton alanlar dahi kısa zamanda aşınabildiği için yapılarda ciddi riskler oluşabilmektedir. Aynı zamanda oluşacak olan rutubet hem insanlara hem de yapılarda kullanılan eşyalarda zaman içinde ciddi sorunların oluşmasına neden olabilmektedir. En önemlisi de çok katlı yapılarda yaşanan su kaçakları alt katlarda yaşayan kişiler için risk oluşturabilmekte ve yaşanacak olan akıntılar elektrik ile temas ettiklerinde çok önemli riskler oluşabilmektedir. Bu sebeple Alfa tesisat gibi kurumsal firmalardan yardımları alınarak yaşanan her türlü su kaçağı tespiti kısa zaman yapılmalıdır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ve Onarım Maliyetleri Ne Kadardır?

Su kaçağının tespit edilmesi kadar aynı zamanda tespit sonrası profesyonel onarım hizmeti almakta çok önemlidir. İstanbul su kaçağı tespiti konusunda konutunuza gelen personelin aracında su kaçağı tespiti cihazları bakımında tam donanımlı olmalı,alfa tesisat gibi fatura ve servis raporu kesebilmeli ve ayrıca onarım sonrası onarım yapılan alanında 1 yıl garanti hizmeti vermelidir. Birçok kişi yardım aldıkları işinde usta olmayan bünyesinde bir tane cihaz bulunan kişilerden hizmet aldıklarında aynı noktadan tekrar su sızıntısı yaşaması durumunda hem usta bulamayacak hemde tekrar aynı maliyetleri ödeme zorunda kalacaktır. Alfa tesisat olarak konutunuzda bulunan su kaçağı tespitinde hem atık su hemde temiz su tesisatlarınızı profesyonel kameralı cihazlar ile kontrol ediyoruz.Su kaçağını noktasal olarak tespit ettikten sonra temiz su kaçağı tespit ücreti hariç her hangi bir dolap,vitrifiye sökümü yapılmayacaksa su kaçağı tespit fiyatı hariç 50-100 TL onarım bedeli almaktayız. Petek temizleme ve su kaçağı tespiti atık su tesisatınızda, yani pimaş giderlerinde yapılmış ise değişecek yani kırılacak tesisat hattına göre ekibimiz tarafınıza fiyat vermektedir.


Web Sitemiz: https://www.alfatesisat.com/cihazla-su-kacagi-tespiti/

54
General Discussion / Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 17, 2018, 08:58:51 ÖÖ »Bir site hayal edin. Dünyanın her yerinden her türlü ilanı verebildiğiniz, ilan lokasyonunu haritada işaretleyip insanlara tanıtabildiğiniz bir ilan sitesi. Peki bu sitede neler mi var? Emlak, Vasıta , İş makinası, sıfır ve 2. el alışveriş ,sanayi ve tarım ürünlerini Her türlü hayvan sahiplendirme ve bakım ürünleri, Blockchain teknolojisinde kullanılan ekipman donanım ve yazılımlar, Firma Hizmet ve CV kataloğu ve en önemlisi birbirinden değerli sosyal sorumluluk projeleri. İşin en güzel boyutu ise bütün bu hizmetler karşılığında hiçbir ücret talep edilmemesi. Her hizmet ücretsiz. İşte bu hayaliniz gerçek oldu. Genç girişimci AHMET KAÇAR bu hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi sitesi  www.ilanet.net  e davet ediyor.

Türkiyenin ücretsiz ilan sitesiilan sitesi, ücretsiz ilan ver, alım satım ilanı


Web Sitemiz: http://www.ilanet.net
55
General Discussion / Günlük Kozmetik Ürünleri
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 17, 2018, 01:32:26 ÖÖ »
 

Günlük hayatımızda ihtiyacımız olan kozmetik ürünleri konusunda seçici olmamanız halinde cildiniz zarar görebilir. Bunun içinde kozmetik ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken bir takım önemli hususlar vardır. Lr kozmetik bu noktada tercih edilebilir ürünler sunuyor. Lr ürünleri erkeklere ve kadınlara özel olarak üretilmiştir ve bu sayede cildinizi de sağlığınızı da korumuş olursunuz. Lr Aloe Vera ürünleri cilde doğrudan etki edecektir. Bunun içinde faydasını çok kısa zamanda görebilirsiniz. Lr üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her ürünün farklı karışımlardan oluştuğu ve cildin farklı bölgelerine etki ettiği açıkça belirtilmiştir. İhtiyacınız olan bir ürünü satın alabilirsiniz. Ürünler yalnızca cildiniz için değil eviniz içinde tercih edilebilir.
 

56Bebek ve çocuklarımıza kıyafet alırken güvenilir bir mağazadan satın almak isteriz. Özellikle online bebek giyim mağazaları aracılığıyla ürün satın alıyorsak bebeğimize zarar verecek bir ürün almaktan korkarız. Mamas Lina bebek giyim mağazası 2016'dan bu yana ürünlerini şık ve aynı zamanda %100 sağlıklı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Bebek ve çocuk giyim kategorilerinde her ürünü sizler için hazırlıyor. İster instagram hesabı üzerinden isterseniz de web sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.


Web Sitemiz: https://www.mamaslina.com/


57
General Discussion / Evde ek iş, ek iş ilanları ve ek iş veren firmalar sitesi
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 16, 2018, 06:08:09 ÖÖ »


Bir çok kişi ev bütçesine katkı sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için evde ek iş arayışına giriyor. Evde ek iş yapmak için öncelikle yapacak işin belirlenmesi gerekmektedir. İmkanlar ve yetenekler doğrultusunda yapılacak ek iş belirlendikten sonra ek iş veren firmalar araştırılarak ek iş ilanları incelenmeli ve uygun ek iş ilanını veren firma ile iletişime geçilerek başvuru yapılmalıdır.
Başvurunuzun ardından iş ile ilgili detaylar tarafınıza anlatılır ve ücret anlaşmasının ardından işleyiş başlamaktadır.  Buraya kadar anlattığımız bilgiler evde ek iş yapabilmek için ihtiyacınız olan ön bilgilerdi. Fakat evde yapılabilecek ek işler nelerdir ? Ek iş veren firmalar hangileridir ? Ek iş ilanları nasıl bulunur gibi soruların cevabını bulmak biraz zor olacaktır. Ancak tam burada  Ek İş Kapısı sitesi devreye giriyor ve sizi evde ek iş seçeneklerini araştırırken büyük bir yükten kurtarıyor.
Ek İş Kapısı yani site adresi olarak  http://www.ekiskapisi.com , evde ek iş yapmak isteyenler için ek iş modellerini araştıran, ek iş seçeneklerinin detaylarını inceleyerek okuyucularına sunan ve evde yapılabilecek ek işler ile ilgili tüm bilgileri bünyesinde barındıran bir ek iş ilanları sitesidir. Sitede herkes için ek iş seçenekleri ve şehirlere göre iş seçme özelliği sayesinde evinden çalışmak isteyenler için önemli bilgiler verilmektedir.  Site 2018 yılında olduğu gibi evde ek iş 2019 kategorisi ile önümüzdeki yıl da ek iş arayanların en büyük destekçisi olmaya aday gösteriliyor.
Ek iş ve ek iş ilanları ile ilgili bir çok seçenek ve bilgi barındıran ekiskapisi.com’da, sizde kendinize göre bir ek iş bulabilir ve hemen evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Web Sitemiz: https://www.ekiskapisi.com

58
General Discussion / Lütfedilmiş
« Son İleti Gönderen: seocum60 Ekim 16, 2018, 01:37:38 ÖÖ »


Kitap severler, fantastik severler ve paylaşım severler, herkese merhaba! 😊 Kitap artık satışta ve sonraki aşamada eğlenceli bir süreç bizi bekliyor 😉 Öncelikle kitabı özetlemek gerekirse, kitabımız 4 kitaptan oluşan fantastik bir roman, adı "Lütfedilmiş" ve ilk 2 kitabını içeren birinci cildiyle satışa çıktı. 2015-2018 yılları arasında internet üzerinde 600.000 tıklanma almıştı ve beğeniyle karşılanmıştı, Türkiye'de türüne pek az rastlanır, 7 yıllık bir emek. Şimdi yeniden ve yeniden doğmak için farklı gözleri bekliyor, orada bir çift gözün açamayacağı kapı yok… 😎 lutfedilmis_kitap adındaki instagram sayfasında kitabın her bölümü için bir fotoğraf paylaşılacak ve o fotoğraf altında okurlar olarak konuşup hikayeyi değerlendireceğiz. Güzel ve özel bir süreç bizi bekliyor, haydi bir an önce kitabı edinin ve başlayalım ✌✌“…şüphesiz ki yaşananlar, bu masalı giderek kara romana dönüştürüyordu….”

Satış linki: https://www.kitapyurdu.com/kitap/lutfedilmis-1-cilt/478659.html


#lütfedilmiş #fantastik #kitap
59
General Discussion / Ynt: Kozmetik Ürünü Kullanmadan Yapılacaklar
« Son İleti Gönderen: Jaoutant Ekim 15, 2018, 11:41:29 ÖS »
I just knew it was this. If anyone has a question I can answer it. Maybe I will know some things.
60
General Discussion / Ynt: Malta Dil Okulları
« Son İleti Gönderen: Jaoutant Ekim 15, 2018, 11:41:11 ÖS »
The feeling of me now is very glad to be with everyone here.
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7